22.12.2018 - Firmadelisi Şehir Portalı & Firma Rehberi

Emdor Elektronik Erdoğan BEYHAN

ADRES
Aydıntepe Mah. Sahil Yolu Bulvarı Özel Gisbir Tuzla Hastane Karşısı Alize İş Merkezi Kat.2 No : 86 Tuzla – İSTANBUL
TELEFON
+ 90 216 494 0114
FAKS
+ 90 216 494 0113
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yeni kurulan, dinamik, konusunda uzman teknik beceleri yüksek bir firmayız. Elektronik arızalarınızda, en doğru çözümü bularak, hızlı ve ekonomik olarak problemlerinizi gideriyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

İlkemiz müşterilerimize en uygun, kaiteli, güvenilir, ekonomik, garantili ve hızlı teknolojik hizmetleri sunmaktır.

Diğer firmalardan bizi ayıran en önemli özelliğimiz;

* Yerinize gelerek problemlerinizi çözüyoruz. Arızalı ürünü yerinizden gelip alıyor. sorunu yerinde veya teknik servisimizde çözüyor, tamir sonrası tekrar yerinize gelerek ürününüzü çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

* Arızasını gideremediğimiz ürünler için ücret talep etmiyoruz.

Emdor Elektronik

Dinamik ve uzman kadrosuyla, hizmetlerini yanlızca İstanbul içine değil, İstanbul dışındaki firmalarada ulaştırmaktadır.

İstanbul’da arızalı ürününüzün problemini ya yerinizde çözeriz, ya da arızalı ürününüzü yerinizden teslim alır, teknik servisimizde onardıktan sonra size teslim ederiz.

İstanbul dışında ise, arızalı ürünü bize kargo ile gönderebilirsiniz. Arızalı ürününüzü teknik servisimizde onardıktan sonra, size yien kargo ile geri göndeririz.

Arızasını gideremediğimiz ürünler için ücret talep etmeyiz.

Ürününüzde tespit ettiğimiz arızanın bilgisini ve ücretini size bildirir, siz onay verdikten sonra onarıma başlarız. Yapılan tüm tamiratlar 3-6 ay garantimiz altındadır.

Firmamızca ayrıca şirketlerle periyodik bakım anlaşmaları yapmaktadır.

Yetkili servislerin ve diğer teknik servislerin yüksek parça ve işçilik ücretleri, ürünleri tamir etmeden iade etmeleri, uzun süren tamir süreçleri, tamir etmedikleri ürünlerden bile arıza tespit ücreti istemeleri, müşterileri olumsuz etkilemekte ve yıldırmaktadır.

Firmamız bu sebepten ötürü, marka bağımsız olarak çalışmakta, ücretsiz arıza tespitihizmeti ile Türkiye’nin bütün bölgelerine hizmet vermektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

  1. Engin BEYHAN dedi ki:

    Konuya hakim bilgili bir Kuka robot onarım firması desek daha doğru olur. Elektronik sektöründe özellikle bu alanda gösterdikleri başarılar gerçekten takdire layık.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ