21.01.2019 - Firmadelisi Şehir Portalı & Firma Rehberi

Antalya Web Sitem

ADRES
Emek Mah.2183 Sk. Cingöz Apt.No:40 D:4 K1 Kepez / ANTALYA
TELEFON
+905432164474
FAKS
+905432164474
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Antalya Web Sitem: Web tasarım, Sunucu hizmetleri, Network çözümleri, Bilgisayar teknik servis, Sosyal medya yönetimi, Popüler arama motorlarına kayıt, Google adwords danışmanlığı, Emlak yazılımı, E-ticaret sistemleri kurulumu ve yönetimi, sanal pos, site güncelleme, özel proje yazılımları gibi, bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Amacımız; Müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti vererek sizlerin bizimle çalışmaktan keyif duyacağı bir ortam sağlamaktır.

Antalya Web Sitem, Kamera güvenlik sistemleri olarak da hizmet vermektedir. Misyonumuz “Öncelikli kalite ve müşteri memnuniyeti” ilkesiyle büyümesini sürdürmüştür.

Günümüz rekabet ortamının değişen koşulları ve her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji karşısında müşteri memnuniyeti üzerinde kurgulu her türlü kişisel ve kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek modern çözümler üreten Antalya Web Sitem sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. Antalya Web Sitem; eğitimli uzman kadrosu, estetik ve modern bakış açısı, doğru fiyat politikası, satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmetler ve kaliteden ödün vermeyen ilkeli yaklaşımı ile müşteri odaklı hizmet anlayışını prensip edinmiştir.

Bizimle çalışan tedarikçi firmalarımıza sonsuz teşkkürü borç biliriz… Amacımız; Sektörümüzde bugün geldiğimiz noktadan daha ileriye giderek yurt içi pazarlarda, gelişen teknolojileri takip ederek çağa ayak uyduran, dünya standartlarında ürünler sunan, ülkemizi Avrupa’da ve Dünyanın bir çok ülkesinde temsil eden ve aranan firma olmak istiyoruz.

Dünya standartlarında bir işletmecilik hedefimizdir. İşimizi seviyor ve daha ileriye gitmenin heyecanını yaşıyoruz. İnsanın yaşadığı ve çalıştığı her mekanda sunduğumuz ürünlerin güvenilirlik sorumluluğunu taşımaktan gurur duyuyoruz.

Serkan TÜREL

z

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ